KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14314319
nr 1431 4319
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, Vesuvio. Blandteknik, bildmått: 33x48cm, yttermått inklusive ram: 53x69cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 november 2021
kl 20:38:33
12/11 16:34:35