KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14314319

nr 1431 4319

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, Vesuvio. Blandteknik, bildmått: 33x48cm, yttermått inklusive ram: 53x69cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 november 2021
kl 20:38:33

12/11 16:34:35 1      Vinnande bud